- Komerční sdělení -aktualne

Kvalitní pergola překvapí svým vzhledem a zastřeší každou terasu i jiné posezení

Zá pár týdnů začíná oficiální léto, ale jak už to bývá, už od dubna se mnozí z nás od května schovávají před silnými paprsky slunce. Teplo je příjemné, ale mít stín, do nějž si můžeme v parném dni sednout, je doslova nutností. Stejně tak se hodí moci usedat do sucha a soukromí, kde se budeme cítit maximálně komfortně.

Tohle vše vám umí zajistit ocelové přístřešky a dřevěné pergoly. K jejich kvalitním výrobcům u nás patří již od roku 2012 společnost Trio-Alu s.r.o. z Hradce Králové, kde můžete také navštívit její Showroom a prohlédnout si sortiment dodávaných zimních zahrad a pergol.

Dřevěné pergoly vlastní výroby

Společnost Trio-Alu s.r.o. sama vyrábí dřevěné přístřešky a na vaše přání umí vyrobit téměř cokoli, ať už jde o klasický půdorys nebo má mít konstrukce atypické rozměry. Limity nenajdete nejen u rozměrů, ale ani u barevnosti konstrukce. Vybrat si můžete zastřešení bezpečnostním lepeným sklem nebo polykarbonátem. Stěny přístřešku mohou tvořit rámové nebo bezrámové zasklení, ale také stínicí technika jako screenové rolety na ruční nebo automatický pohon.

Stínicí technika v mnoha podobách

Designově povedená a kvalitní je i stínicí technika, kterou tato firma nabízí. Líbí se vám stínicí screenové rolety, hledáte stínění teras, kazetové nebo střešní markýzy? Vše tady najdete.

Kupříkladu pergola Ultraline tak může být zastíněna tak, jak vám to bude právě vyhovovat. Navíc Trio-Alu.cz vám realizují pergolu nebo zimní zahradu kdekoli po celé ČR. Zajistí všechny činnosti od poradenství, přes realizaci až po provozní a servisní údržbu.

Hledáte-li společnost, která vám zhotoví pergolu přesně dle vašich představ, jste tady správně. Individuální přístup a zajímavé požadavky klientů jsou pro Trio-Alu s.r.o. vždy výzvou.

PR článek

Další články autora