- Komerční sdělení -aktualne

Fotosoutěž S GORILOU NA VANDRU

Jestli-že se rádi účastníte soutěží, milujete přírodu a rádi pomáháte, bude tato fotosoutěž to pravé právě pro vás. Na následujících řádcích vám prozradíme, jak se do soutěže zapojit a co vše můžete vyhrát. Čtěte a pojďte do toho s námi!

Jak znějí pravidla fotosoutěže S gorilou na vandr?

Každá soutěž má svá pravidla a není tomu jinak ani u akce S gorilou na vandr. Jak tedy vyhrát některou ze zajímavých cen? V období od 1. května do 26. června je potřeba zakoupit lahodnou kávu od Mountain Gorilla Coffee. Dále to pak bude chtít vyrazit na výlet či na vandr a vyfotit se s touto kávou na jakémkoli pro vás zajímavém místě. Máte-li splněno, máte našlápnuto k výhře. Fotografii musíte následně poslat na tento mail: foto@kavagorila.cz. Do mailu nezapomeňte napsat také místo, kde byla fotka pořízena. Dále pak na sebe uveďte i telefonický kontakt. Získáte-li nejvíce hlasů od fanoušků této značky, výhra bude vaše! Hlasování bude probíhat na webových stránkách značky a také na Facebooku. Hlasovat můžete pouze jednou. Na Facebooku pak musíte být zároveň fanouškem stránky. Počítají se hlasy pouze od osob z EU. Tento projekt vznikl na podporu organizace, která pečuje o horské gorily v africké divočině.  

Jak konkrétně pomáháte zapojením se do soutěže S gorilou na vandr?

Jak jsme již naťukli, zapojíte-li se do projektu S gorilou na vandr, podpoříte tím horské gorily. Z každého vámi zakoupeného výrobku od značky Mountain Gorilla Coffee totiž poputuje 5 Kč organizaci, která se věnuje péči o gorily v Africe. Vybrat si můžete kávu, ale také kvalitní čokoládu. Nejen že si tedy pochutnáte, ale uděláte i něco pro samotnou přírodu. Za ten pocit to stojí. Každý můžeme přispět svou pomyslnou troškou do mlýna a podílet se na ochraně přírody. Co třeba kávou obdarovat také své blízké či rodinu? Zapojit se můžete všichni!         

Co můžete v fotosoutěži S gorilou na vandr vyhrát?

Ve fotosoutěži S gorilou na vandr můžete vyhrát spoustu zajímavých cen. Budete-li nejúspěšnější, vyhrajete dobrodružný víkend pro dvě osoby v Safari parku Dvůr Králové. Jestli-že však neobdržíte nejvíce hlasů, nezoufejte! Ve hře je ještě dalších 10 cen od značky Mountain Gorilla Coffee. Líbit by se vám mohla kvalitní pražená káva z Ugandy, popř. lahodná čokoláda, která je vyrobená z pravých kakaových bobů.    

PR článek

Další články autora