- Komerční sdělení -aktualne

Nábytek do dětského pokojíčku pro nejmenší i pro děti školou povinné

Jakmile dítko dosáhne určitého věku, je snem každého rodiče vybavit mu pokojíček tak, aby mu vyhovoval na hraní, pro spánek a v případě starších dětí také k psaní domácích úkolů. V internetovém obchodě finecase.cz je možné pořídit vše od A až do Z. Nábytek je vyráběn z kvalitního materiálu a za dostupnou cenu. Pojďte se s námi inspirovat.

Výbava pokojíčku pro nejmenší

Malé děti si chtějí především hrát a pokud je vaše dítko jedním z těch, které je schopné pohrát si i samo a chvíli se nedožaduje vaší pozornosti, možná dozrál čas na výbavu jeho vlastního pokoje, ve které bude mít v případě potřeby dostatek soukromí. Pozitivní je, že jakmile bude mít moci svůj prostor, hračky, které se běžně nachází v prostorách celého domu nebo bytu, bude možné uklidit právě sem. K tomu bude potřeba pořídit dostatek úložného prostoru.

Pro úschovu hraček, jako jsou různé panenky, autíčka, plyšáci nebo kostky, je možné uchovávat například v úložné lavici s dřevěným víkem. Tato truhla s dokonalým jednoduchým designem se do pokojíčku hodí nejen pro svůj velký úložný prostor, ale také pro bezpečné zavírání, víko truhly se zavírá pomalu.

Pro hračky, které patří na výstavku, případně na knihy, je možné pořídit multifunkční polici, která se svými barevnými obrázky do pokojíčku skvěle hodí.

Výbava pokoje pro školáka

S nástupem do školy postupně děti o obrázky na stěnách či nábytku nestojí. Aby jim nábytek vydržel co nejdéle, poohlížejte se raději po univerzálních kouscích. Úložnou lavici s dřevěným víkem je možné v pokojíčku ponechat, multifunkční polici však bude lepší vyměnit například za prostornou knihovnu, která do svých 10 poliček pojme spoustu knih, učebnic a sešitů.

Rozhodně nesmíme zapomenout ani na postele a noční stolky do dětského pokoje, které jsou v internetovém obchodě taktéž k dostání.

PR článek

Další články autora