- Komerční sdělení -aktualne

Typická i méně tradiční svítidla na balkon, terasu a zahradu

Pokud je balkon, terasa nebo zahrada součástí vašeho bydlení, určitě znáte ten příjemný pocit po náročném dni, kdy si sednete do křesla a vychutnáváte si dobrou kávu. Pokud venku trávíte čas také večer, ať už s rodinou nebo přáteli, s přicházejícím podzimem jistě oceníte, když si budete moci posvítit. Na e-light.cz naleznete venkovní svítidla, která je možné umístit na balkon či terasu, ale také volně na zahradu, do sklepa, dílny nebo do bazénu.

Venkovní svítidla na balkon nebo terasu

Osvětlení, které se na balkoně nebo terase využívá úplně nejčastěji, jsou stropní nebo nástěnná svítidla. Stropní svítidla jsou k dostání jak v klasických variantách, ale také v podobě malých bodovek, které je možné připevnit nejen na betonový strop, ale také například na dřevěné trámy. Obě zmíněné varianty naleznete v mnoha barevných a materiálových provedeních.

Stropní svítidla se hodí také ke vstupním dveřím, do sklepa nebo například do dílny.

Dostatek světla vám poskytnou také svítidla na stěně. Ty vám dokáží posvítit jak na balkoně, tak terase, tak i na přilehlém chodníku vedle domu. Pokud zabudujete bodová svítidla do fasády těsně nad zem, budou svítit tak akorát na cestu, ale zároveň vám nebudou svítit do očí.

Klasická nástěnná světla je také možné využít k posvícení si ve sklepě nebo dílně.

Kromě různých lamp, stropních a nástěnných svítidel je možné na terasu postavit také sloupkové svítidlo. Například LEGA 750 mm Sloupkové venkovní LED svítidlo nabízí v dostupné cenové relaci sloupek s dostatečnou svítivostí a v moderním designu.

Osvětlení zahrady

Pokud se vaše zahrada rozprostírá na mnoha metrech čtverečních, jistě oceníte tu a tam nějaké osvětlení. Dostupné je například osvětlení do keřů anebo i v tomto případě je možné využít sloupková svítidla.

Všechna venkovní svítidla jsou odolná vodě a zhoršeným povětrnostním podmínkám.

PR článek

Další články autora