- Komerční sdělení -aktualne

Otravují vás brýle? Toto je 11 výhod, které zajistí operace očí

Jedinou možností jak se natrvalo zbavit brýlí a zajistit si kvalitní zrak, je operace očí. I na Slovensku máme několik klinik, které provádějí laserové operace očí, ale jen málo z nich disponuje komplexní nabídkou metod. Doporučujeme vám vsadit na ověřenou kliniku a pokud to bude možné, vybírat si z nejmodernějších metod, jakými jsou například RELEX SMILE 3D, Z-Lasik Z 3D či Femto Z-Prelex.

Jak se vám změní život, když se zbavíte brýlí? Připravili jsme pro vás ty nejdůležitější výhody, které výrazným způsobem zvýší kvalitu vašeho života.

Konec neustálému zhoršování zraku
Pokud používáte korekční pomůcky – dioptrické brýle a / nebo kontaktní čočky, vidíte sice lépe, ale zhoršování zraku tím nezabráníte. A už vůbec ho jimi nezlepšíte. Laserová operace vám zajistí kvalitní zrak natrvalo.

Život bez množství zrakových pomůcek
Pokud již brýle máte, znáte to velmi dobře. Potřebujete pomalu další kabelku či tašku, abyste je všechny mohli mít u sebe. Obzvlášť, pokud sportujete a potřebujete speciální brýle s nerozbitnými skly nebo pokud kromě klasických dioptrických brýlí potřebujete i brýle na čtení kvůli presbyopii. Teoreticky tak společně se slunečními můžete mít s sebou najednou i 3-4 různých druhů brýlí. Operace vás výrazně odlehčí.

Mimo váš domov budete vycházet bez obav
Pokud odcházíte mimo svůj domov a nechcete si brát kompletní výbavu s sebou, jak jsme popsali v předchozím bodě, zbývá vám jen doufat, že se vám s brýlemi nic nestane. Nebo že nedojde k situaci, se kterou nepočítáte a nebudete potřebovat i jiný druh brýlí. Kvalitní zrak vám dá pocit plné svobody. Můžete jít ven kdykoliv a dělat cokoli.

Ve fitku, na hřišti či v bazénu bez omezení
Jednou z oblastí, kde se omezení související s brýlemi projevují nejvíce, je sport. Bez brýlí a bez problémů s viděním můžete cvičit, skákat, plavat, boxovat, hrát fotbal či házenou absolutně bez obav. Naplno a bezpečně.

Svoboda na lyžování i u moře
Pokud se díky operaci očí zbavíte brýlí, lyžovačku i dovolenou u moře si konečně (možná po dlouhých letech) opět užijete tak, jak si představujete. Bez zamlžených brýlí, bez ztíženého vidění v mlze či bez obavy, že se nebudete umět orientovat v mořských vlnách.

Život bez vedlejších účinků špatného vidění
Ruku v ruce s neostrým viděním jdou i bolesti hlavy, očí, zvýšená únava, ztráta schopnosti soustředit se a podobně. Získáním zdravého zraku mohou i tyto problémy pominout.

Konečně zábava na plný plyn
Jít ven, zabavit se do klubu či na firemní párty si užijete bez strachu, že co když přijdete o brýle. Velmi rychle po operaci zjistíte, co znamená „zábava s kvalitním zrakem.“

Řízení bez obav
Jednou z nejnebezpečnějších situací se špatným zrakem je řízení. Pokud se vám stane, že si zapomenete či znehodnotíte brýle nebo pokud vám náhodou vypadne čočka a vy nemáte náhradní, může vám jít doslova o život. Obzvláště při řízení ve tmě či za zhoršené viditelnosti. Bezproblémový zrak bez brýlí tak zvyšuje bezpečnost i během vašich cest.

Bez výdajů na nové brýle či skla
Pokud nosíte brýle už nějaký ten rôčik víte, že koupí jedněch to ani zdaleka nekončí. Výměna skel kvůli změně dioptrií, zastaralý model ztracené či zničené brýle. To vše zažijete, pokud jste se rozhodli pro brýle. To vše jsou nemalé, nikdy nekončící investice. Za operaci zaplatíte jednou z výborného zraku se můžete těšit natrvalo. Samozřejmě, pokud se rozhodnete pro některou z moderních operačních metod a zkušenou kliniku. Tak totiž eliminujete riziko, že operace nedopadne podle vašich představ.

Krásné chvíle s dětmi
Je jen málo aktivit, které se vyrovnají neomezenému dovádění s dětmi. Každou chvíli si dokážete užít naplno i když se nebudete muset obávat o své brýle.

Mít brýle pouze pokud chci
Pokud nechcete, brýlí se vzdát nemusíte ani po operaci. Uvědomujeme si, že moderní brýle mohou být skutečně stylové a mohou výborně doplňovat zvolený outfit. Vyměňte si jen dioptrická skla za skla bez dioptrií a noste brýle, protože chcete a právě tehdy, když chcete. Ne proto, že musíte.

PR článek

Další články autora