- Komerční sdělení -aktualne

Každá kostka je unikát

Umbrian je dlažba, která vytvoří pocit domova v exteriéru vašeho nového domu nebo zmodernizuje ten zabydlený a udělá z něj oázu jako stvořenou pro odpočinek a relax.

Máme pro vás dlažbu, která může určovat charakter vašeho bydlení podle toho, jací jste. Temperamentní, klidní, praktičtí nebo inklinující k umění. To vše se může odrazit na vaší dlažbě.

Je to právě povrchová vrstva, která dělá Umbrian výjimečným. Mezinárodně patentovaná výrobní technika vytváří na povrchu přirozeně působící texturu, díky čemuž vypadá každý prvek dlažby nebo deska jedinečně a připomíná řezaný přírodní kámen. Dlažba osloví kohokoli: rodinu s dětmi, které po ní v létě skotačí bosé, mladý pár, který přijímá mnoho hostů, i prarodičů, kterým u nohou leží pes.

Plážové křeslo na šedé dlažbě
Zdroj: semmelrock STEIN + DESIGN Dlažby s.r.o

Produktová rodina Umbrian sestává z dlažby, kombi dlažby a desek v několika příjemných barevných odstínech. Tyto výrobky spojuje to, co je zároveň odlišuje od všech ostatních výrobků – jedinečný texturovaný povrch. Na výběr je množství vzorů, různé optiky a formáty, které se dají kombinovat i použít samostatně. Každý si může vyskládat okolí svého domu v jednom designu.

Terasa domu s ratanovým sezením
Zdroj: semmelrock STEIN + DESIGN Dlažby s.r.o

Umbrian je dostupné ve třech tloušťkách. S tloušťkou 8 centimetrů je dlažba připravena na přejezd osobními auty a je tak ideální na příjezdové cesty k domu. Kombi formát o tloušťce 6 cm vytvoří atraktivní chodníky kolem domu, zahradní cestičky, ale i velké plochy, na kterých vynikne osobitost dlažby. Moderní podélně formáty desek v 5 cm tloušťce vytvoří z každé terasy stylový a moderní prostor na posezení a odpočinek.

Více na www.semmelrock.sk

Terasa domu s ratanovým sezením
Pohled na šedou terasu se sezením shora
Plážové křeslo na šedé dlažbě
Soivá dlažba na terase se sedením4
Zdroj: PR článek semmelrock STEIN + DESIGN Dlažby s.r.o.

PR článek

Další články autora