- Komerční sdělení -aktualne

3 partie těla, které prozradí věk nejdříve, ale věnujeme jim minimální pozornost: Zaměřte se na krk, ruce a dekolt

Soustřeďte se na cíleně na tyto oblasti
Většina z nás, chce působit mladší a snaží se ubrat si vzezřením věk. Ačkoliv vrásky jsou aktuální velmi žádané a každá žena, které se daří stárnout s grácií je stavěná na výslenie, přece jen chceme působit, jako kdybychom měli o pár let méně než je realita.

Zatímco oblasti obličeje věnujeme většinou zvýšenou pozornost, co se týče krku, dekoltu a rukou, tak tyto partie, dáváme v péči, trochu do pozadí. A to je věru chyba. Velmi snadno, podle nich, totiž okolí odhadne reálné to, kolik let máme. Pokožka v dané oblasti je velmi jemná, takže vrásky se na ní projevují skutečně dříve.

Mohlo by vás zajímat: Víte identifikovat své silné a slabé stránky osobnosti? Pokud ne, zde je 5 kroků jak se k tomu dopracovat

„Pokožka v této části je mimořádně jemná, velmi tenká a citlivá. Navíc známky stárnutí vykazuje mnohem dříve než naše pleť na obličeji, ačkoli si to neuvědomujeme a nevěnujeme,“ vysvětluje MUDr. Lenka Skalická, dermatoložka.

Denní rutina, která dokáže krok za krokem zázraky
Vyčistěte pleť v této oblasti čisticím přípravkem, který zbavuje nečistot velmi šetrným způsobem. Může to být čistící mléko, gel, emulze, pěna, olej. Následně použijte tonikum, které pokožku na závěr dočistí, hydratuje a zároveň vyrovná její přirozené pH. Potom aplikujte sérum, které je vhodné pro váš typ pokožky a použijte krém.

Ten nanášejte jemným vklepáním až zatlačením, aby jeho aktivní složky, mohli efektivně působit. Rozhodně ho neroztírejte. To je chyba, které se dopouští mnoho žen. Ideální je také udělat si jednou týdně liftingovou masku iv těchto partiích.

Alespoň třikrát týdně si udělejte masáž dekoltu a krku. Ideální roller, či guasha kameny. Stimulujete tímto způsobem lepší průtok krve, aktivujete tvorbu kolagenu a rovněž zajistíte pleti zářivý vzhled.

„Samozřejmě externí péči zvenčí je podstatná, ale nezapomínejte i na výživu zevnitř. Pestrá, bohatá strava s dostatkem minerálů, vitamínů A, C, K, D je něco, co má ve výrazné míře vliv na náš vzhled. Nezapomínejte na pitný režim. Sama vím, že se zmiňuje ve všem a může to znít už jako univerzální doporučení, ale není to tak. Hydratace dokáže opravdu hodně. Takto dosáhnete vypnutí, hladkost a jemnost možná mnohem dříve než jste si mysleli. „

Nepřehlédněte: Tato znamení totálně ulítává ve svých představách: Komu svobodomyslnost ztěžuje život?

Další problematickou partou jsou ruce. Skutečně prozradí mnoho, pokud jim nevěnujeme dostatečnou pozornost. Absolutním základem je předcházet nežádoucím pigmentovým skvrnám a hlubokým vráskám.

Ty v důsledku absence dostatečného množství hydratace, ztrácejí elasticitu. Momentálně se trh roztrhl s návleky na ruce, napuštěnými množstvím prospěšných látek, různými maskami a kvalitními hydratačními krémy. Určitě je používejte na pravidelné bázi.

PR článek

Další články autora