- Komerční sdělení -aktualne

Rozlučka se svobodou pro ženicha se bez zábavy s nádechem erotiky neobejde

Jak oslavit vstup do manželství? Pánové, zejména svědkové ženicha, s námi jistě budou souhlasit, že správná rozlučka se svobodou pro ženicha se bez erotiky a striptérek zkrátka neobejde. Jak uspořádat tu nejlepší party a co by na ni rozhodně nemělo chybět?

Rozlučka pro ženicha? Plně v režii svědka a kamarádů

Jak již tradice velí, rozlučka se svobodou pro ženicha je plně v režii jeho svědka a kamarádů. Ovšem pozor, než k rozlučkové party dojde, měla by se uskutečnit debata s novomanželem, během které se nastávající manžel vyjádří k tomu, jak si svou party představuje. Díky tomu bude svědek lépe vědět, co by na rozlučce rozhodně nemělo chybět. O správné rozproudění večírku se postarají profesionální striptérky, jízda limuzínou a návštěva oblíbeného klubu.

Rozlučka se svobodou pro nevěstu nemusí být nudná a fádní

Stejně tak, jako bývají divoké rozlučky ženichů, může být kořeněná a divoká rozlučka se svobodou pro nevěstu. Kdo říká, že ženy netouží po pánském striptýzu? Pokochat se vypracovaným mužským tělem předtím, než bude nevěsta sdílet lože pouze s jedním mužem, rozhodně není na škodu.

Striptýz se báječně hodí na pánskou i dámskou jízdu

Ano, striptýz je oblíbenou součástí pánských i dámských rozluček se svobodou. Dohodnout-li se nastávající manželé na tom, že přítomnost striptérek a striptérů na jejich rozlučkových party je v pořádku, není co řešit a oslavy rozloučení se svobodou mohou vypuknout.

Roztočte to s nastávajícím ženichem a nevěstou naplno na jejich rozlučkových party. Aby byla tato jejich poslední divoká oslava před svatbou opravdu nezapomenutelná, připravte si pro ně pikantní překvapení ve formě profesionálních striptérek a striptérů. Pohled na ně si totiž vychutnají všichni zúčastnění a jejich přítomnost pořádně rozproudí náladu.

PR článek

Další články autora