- Komerční sdělení -aktualne

Shoďte 7 kilo během měsíce přirozenou cestou: Tato tři pravidla vás přivedou k vytouženému cíli

  1. Ranní rituály na nastartování organismu
    Víte jak se to říká – ráno dělá den. A na cestě za krásnou figurou a zdravím to platí dvojnásob. Ráno proto začněte sklenicí vody s citronem a špetkou kurkumy, lžičkou olivového oleje, následně pokračujte zeleným čajem (pijte ho nalačno a teplý).

Skvěle to detoxikuje, pročišťuje tělo, odplavuje toxiny, okamžitě vzpruží a vyšle do těla i impuls, aby začalo pracovat a přijímat potřebné živiny v co nejideálnější formě. V ayurvédské medicíně, na tuto kombinaci nedají dopustit.

  1. Zdravý, dobře nastavený jídelníček je klíčový
    Ne diety, ale zdravé, přirozené stravování, se aktuálně stává na cestě za vytouženou figurou, velkým hitem. Jde totiž o to, že při správně nastaveném jídelníčku, vám žádný jojo efekt nehrozí. Takže výsledky se na postavě podepíší dlouhodobě a ne z krátkodobého hlediska. Chcete-li vyhrát boj s přebytečnými kily, toto to je nejideálnější cesta.

Nepřehlédněte: Tato znamení totálně ulítává ve svých představách: Komu svobodomyslnost ztěžuje život?

Základ vašeho jídelníčku budou během následujícího měsíce tvořit ryby. Mimo nich si budete moci dopřát velké množství zeleniny (doporučeno brokolice, zelená fazolka, klíčky, zelí, cibule, česnek, pór, salát, ředkvičky, mrkev, hrášek, chřest, brambory, špenát, paprika), bylinky a kvalitní olivový olej.

Ovoce byste měli jíst pouze v malém množství a to zejména jablka, hrušky, meruňky, broskve, granátová jablka, či sušené rozinky. Minimalizujte příjem mléčných výrobků a z obilovin si dopřejte jen pohanku, ječmen, jáhly, žito.

Denní přijdu si rozdělte tak, abyste mezi jednotlivými jídly měli vždy alespoň 4 hodinovou pauzu. Přibližně tolik našemu tělu trvá, dokud zpracuje živiny z předchozího pokrmu. Potraviny, kterým byste se měli zcela v tomto období vyhnout jsou maso, mléko a alkohol. Co se týče kávy je dovolena jedna šálek denně, jinak sáhněte vždy spíše po zeleném čaji.

Příklad jídelníčku:

snídaně: pohanková kaše s jablky a sušenýmmi rozinkami, prolita medem
oběd: pstruh na grilu s míchaným salátem z ředkve, mrkve, hrášku a granátového jablka, dochucený bylinkami a olivovým olejem
večeře: zeleninový salát s feta sýrem a olivovým olejem

  1. Pohyb a současně hydratace
    Ano, bez pohybu to nepůjde. Nemusíte se však hodiny trápit ve fitku. Je jen na vás, zda zvolíte běh, zumbu, tanec, bruslení, plavání nebo box. Důležité je vybrat si aktivitu, která vás baví. Tehdy je mnohem vyšší pravděpodobnost, že se jí budete opravdu věnovat. Ideální je dělat ji každý druhý den, minimálně 45 minut.

Mohlo by vás zajímat: Víte identifikovat své silné a slabé stránky osobnosti? Pokud ne, zde je 5 kroků jak se k tomu dopracovat

Pokud si osvojíte takovýto typ životního stylu z dlouhodobého hlediska, nejenže zhubnete, ale svou figuru si udržíte roky. A ano, opravdu platí, že při dodržování všech kroků, už po čtyřech týdnech, zhubnete 7 kilo. Navíc vás bude obcházet i celulitida. A to se věru také počítá.

PR článek

Další články autora