- Komerční sdělení -aktualne

Plastové desky: Kvalitní produkty pro různé oblasti

Plastové desky najdou využití v mnoha různých oblastech. Ať už jde o obchod, průmysl, chemii, reklamu, či třeba stavebnictví a elektrotechniku. V nabídce navíc najdete i další plastové výrobky.

Kvalitní výroba

Jestliže sháníte kvalitní plastové desky, je důležité najít spolehlivého dodavatele. Jedním z nich je společnost Mepla. Výroba plastů je neustále inovována, stejně tak vývoj plastových polotovarů. Při výrobě jsou využívány receptury se stabilizačními aditivy, neobsahují olovo, kadmium, freony, změkčovadla, těžké kovy a mnoho dalších látek. Výrobky jsou nezávadné pro potraviny, vedeny jsou i produkty pro pitnou vodu. Permanentní proces monitorování zaručuje vysokou bezpečnost produktů. Kvalita polotovarů je zkoušena ve vlastní laboratoři.

Široká nabídka

V nabídce najdete různé produkty. PVC, PE a PP desky a tyče v uživatelské kvalitě – ze skladových zásob či z výroby. Silnými stránkami výrobce plastových desek je vysoká kvalita produktů a spolehlivý servis. Vybírat můžete z desek od 1 do 120 mm v extrudované a lisované kvalitě. Navíc v různých barvách a rozměrech. Společnost pro vás může díky velkoformátovým CNC strojům vyrábět individuální hotové díly dle vašich náčrtků a výkresů.

Logistika

Výroba plastových desek je flexibilně řízena, díky tomu lze zajistit krátké dodací lhůty standardních polotovarů i polotovarů pro speciální výrobu. Společnost má rozlehlé sklady u nás i v Německu, během krátkého času tak lze dodat skladové produkty. Zvolit můžete také další služby jako je výroba desek s jednostrannou nebo oboustrannou ochrannou fólií či formátování polotovarů na požadované rozměry. Lze tak redukovat prořezy a náklady.

Výroba plastů je na vysoké úrovni a vy tak můžete získat ty nejlepší produkty. Vybírejte z rozmanité nabídky dle individuálních potřeb.

PR článek

Další články autora