- Komerční sdělení -aktualne

Renovace laku: Profesionální služby pro bezvadný lak

Profesionální renovace laku je ideálním způsobem, jak ze svého auta opět udělat vizuální klenot a zajistit maximální dlouhodobou ochranu laku. Vybírat můžete z různých programů renovace a oživení laku pro výsledek dle představ.

Detailing exteriéru

Detailing exteriéru zahrnuje renovaci a oživení laku. Ještě, než je započata samotná renovace laku, přichází na řadu důkladné čištění exteriéru vozidla. Součástí každého programu je detailní ruční mytí, mechanická a chemická dekontaminace laku, čištění mezidveřních a motorových prostor, podvozkové části, disků kol a také všech oken. Jakmile je auto připraveno, přichází na řadu strojní čištění laku.

Čištění laku

Strojní čištění laku zajišťuje korekci poškození laku. Základním typem je korekce drobných poškození. Další možností je pak korekce středních poškození. Pokud však toužíte po nejlepším výsledku, vyplatí se investovat do programů s důrazem na absolutní korekci poškození a optickou čistotu laku. Tato investice se vám brzy vrátí již při běžném užívání vozidla, ovšem i v jeho vyšší zůstatkové hodnotě.

Ochrana laku

Po renovaci laku je důležitým krokem aplikace ochranného povlaku. Využívány jsou profesionální keramické a grafenové povlaky pro dlouhodobou ochranu. Nejlepší volbou je Nano Graphene Coating V3. Nabízí konečné řešení leptání, špinění, problémů s vodoznaky a koroze. Odolnost ochrany je minimálně sedm let. Po tuto dobu je váš lak stoprocentně chráněn před oděrem, chemickými nečistotami a skvrnami. Grafenový povlak nabízí perfektní hladkost a lesk.

Detailing exteriéru nabízí příležitost, jak svému vozidlu opět vrátit bezchybný lak a chránit ho před poškozením, které se přirozeně objevuje během běžného provozu. Využijte bezplatné prohlídky a kalkulace ceny u profesionálů z RenoveCars.

PR článek

Další články autora