- Komerční sdělení -aktualne

Lodní kontejnery na prodej – vybírejte z rozmanité nabídky

Lodní kontejnery lze využívat k různým účelům. Poslouží jako skladovací prostor, můžete si z nich vytvořit dílnu či garáž u domu. Ovšem hodí se i pro další využití – bydlení, stavba stánků, kanceláří i přeprava zboží.

Lodní kontejner

Běžný lodní kontejner je dostupný v několika základních rozměrech – 6, 12 a 13,5 metru. Výška se u jednotlivých modelů může lišit a hodí se tak pro různé využití. Speciální nabídku pak tvoří upravené kontejnery s bočním otevíráním, bez střechy či bez bočních stěn. Máte tak k dispozici širokou nabídku, ve které najdete to pravé. A pokud nutně nesháníte kontejnery na prodej, můžete využít pronájem kontejnerů. Za výhodnou cenu tak získáte kontejner na potřebnou dobu.

Lodní kontejnery na prodej

Nabídka zahrnuje lodní kontejnery na prodej, které jsou v podstatě nové. Mají za sebou pouze jednu cestu v lodní přepravě, vypadají tak skvěle a jsou spolehlivé. Objevit se mohou pouze drobné škrábance, které však nijak neovlivňují funkčnost. Můžete tak vybírat ze skladových, přepravních, modifikovaných a speciálních kontejnerů ve špičkovém stavu. Nechybí ani chladící a mrazící kontejnery pro přepravu specifického zboží.

Použité lodní kontejnery

Nejvýhodnější nabídkou jsou rozhodně použité lodní kontejnery. I ty najdou různé využití. Nejde o vyřazené kontejnery, mají technickou způsobilost pro další používání v námořní přepravě. Jsou tak připraveny spolehlivě sloužit. Vyskytují se známky užívání jako je mírná povrchová koroze, drobné promáčkliny či škrábance. Ty však nijak neovlivňují funkčnost kontejneru. Použité modely jsou přitom dostupné za příznivou cenu, můžete tak najít opravdu výhodnou nabídku.

Zánovní a použité lodní kontejnery jsou ve skvělém stavu a spolehlivě poslouží. Vybírejte z kontejnerů na prodej, či zvolte pronájem pro krátkodobé využití kontejneru.

PR článek

Další články autora