- Komerční sdělení -aktualne

Se snoubencem jsme se rozhodli k sobě nastěhovat. Náš vztah položila jedna věc

S Kristianem jsme se poznali na mé oslavě narozenin. Přišel totiž jako kamarád známého, se kterým jsem se v té době aktivně setkávala, a tak jsme si měli hned co říct. Už od začátku mě přitahoval, ale měla jsem pocit, že z jeho strany je to trochu jinak, a tak jsem netlačila na pilu. Přibližně o půl roku na to jsme se setkali v pátek ve městě a od toho dne jsme byli téměř v kažodennom kontaktu.

Poi přibližně dvou týdnech mě zavolal na rande a vše probíhalo jako z knihy o ukázkovém vztahu. Po několika setkáních jsme si řekli, že by bylo fajn zkusit to spolu. Náš vztah by se dal považovat za průměrný, ale klidný a plný harmonie. Nehádali jsme se na maličkostech, oba jsme byli vyzrání a poučení z chyb z minulosti.

Přečtěte si: Můj muž napsal své bývalé, aby dosáhl jednu věc: Totálně mě tím ponížil, dokázali byste mu to odpustit?

Rady od kamarádek
Přibližně po roce znali Kristiána všichni v mém okruhu a já jsem se z našeho vztahu začala těšit. I když mě mnozí varovali, že přijde útlum nebo jakási krize, my jsme to měli opačně. Stále více jsme si důvěřovali a zdálo se, že oba chceme od života totéž – usazování. Samotný Kristián mi to dokonce párkrát naznačil tím, že vzpomínal naši podobnou budoucnost. „Víš co, tak o deset let tam určitě půjdeme, “ řekl mi na margo luxusní dovolenkové destinace, o které jsme se bavili. Dělali jsme si srandu, ale bylo příjemné cítit, že se mnou počítá do budoucna.

Když se na to zpětně dívám, všechno se to začalo měnit na rozloučení se svobodou mé nejlepší přítelkyně. „Vy jste s Kristianem ale dost dlouho spolu a ještě nebydlíte .. vždyť ho popohnaj, jinak to značí, že se s tebou jen tak zahrává a nemyslí na vaši budoucnost. Udělej ty první krok, “ huckala do mě nejen kamarádka, ale i její známé. Byla jsem odhodlaná udělat to – a do týdne jsem Kristiánovi nenápadně vsugerovala společné bydlení. Od toho dne se to však začalo horšit.

Měla jsem pocit, že se totiž náš vztah neposouvá tak, jako jiné. „Ani do společného bydlení se neměl, tak vidíš, musíš mu naznačovat ty, muži nechápou, “ poslouchala jsem opět ze strany kamarádek a opět jsem poslechla. Společné dovolené, návštěvy rodin, společný účet … to všechno jednou zapříčinilo to, že Kristián vybuchl. Řekl mi, že to už nezvládá a že city ke mně ochladly. Prý neumí být s člověkem, který ho mění a neustále do něčeho tlačí. I když mi kamarádky chtěli dobře, to, že jsem je poslouchala a porovnávala svůj vztah s jejich, mi ho ve skutečnosti zničilo ….

PR článek

Další články autora