- Komerční sdělení -aktualne

S těmito znameními zažijete nejvášnivější noci: Tito muži patří mezi dokonalé milence

PARTNERSKÉ VZTAHY
31.08.2021
sdílej
Jsou citliví, vášniví a řadí se do kategorie nejlepších milenců. Zkrátka někteří muži, mají v sexu navrch. Patří mezi ně i ten po vašem boku?

S těmito znameními zažijete nejvášnivější noci
S těmito znameními zažijete nejvášnivější noci
ZDROJ PROFIMEDIA
Sex vnímají jako potěšení, ne jako fyzickou potřebu
Tito muži jsou doslova magnetem pro všechny generace žen. Jsou milí, něžní, pozorní a navíc nejlepší milenci. Sexuální život nevnímají přes kvantitu, ale na prvním místě v jejich žebříčku je kvalita. Vědí, co se ženám líbí a velmi jim záleží na partnerčina požitku. Milování vnímají jako potěšení, ne jako fyzickou potřebu. A tak se k němu i staví.

Budou se vždy snažit o to, aby ve vás vzbudily touhu. Pokud se jim to však nedaří, jsou vnitřně frustrovaní, protože jim na dobrém sexu, opravdu záleží ve všech ohledech.

Čtěte také: Muži na rovinu: To, že ženu podvede, není otázkou jednoho večera, ale dlouhodobého problému

Tvrdí, že právě kvalitní milování, dostává samotný vztah do úplně jiné roviny a je zárukou toho, že ani jeden z partnerů neodejde. Platí u nich rovnice, že dobrý sex jde ruku v ruce s věrností. Už tušíte o kom mluvíme? Řeč je o střelce a tapeta.

Vědí co chtějí a drží se svých principů
Přitahují jejich přirozeně krásné a sebevědomé ženy. Jsou otevřeni všem erotickým experimentům, milují v sexu dobrodružství a nové věci. Zároveň jsou však tato znamení velmi sofistikované a očekávají, že to co do vztahu vloží se jim i vrátí. Pokud se to neděje, sami odejdou. Proto pokud je máte po svém boku, na toto myslete.

Mohlo by vás zajímat: 5 nejčastějších důvodů nevěry: Trojka vás zřejmě překvapí, této chyby se dopouští téměř každá žena

Budou vás rozmazlovat, chovat se k vám jako k princezně, splní vám jakékoliv zelené a vždy budete u nich na prvním místě, když se budete držet výše zmíněných principů.

Navíc udělají vše proto, abyste byli skutečně šťastná. Věnujte jim čas a pozornost, dvojnásobně se vám to vrátí. V dnešní době, mnoho takových mužů není, proto pokud jsou po vašem boku, buďte za to vděčné.

PR článek

Další články autora