- Komerční sdělení -aktualne

Přípravek Rely+On Virkon od firmy LANXESS je účinný proti viru opičích neštovic

  • Účinnost přípravku Rely+On Virkon vědecky prokázána
  • Dezinfekce je klíčem k zabránění přenosu
  • Pro prevenci před nákazou je zásadní dodržovat hygienu

Kolín nad Rýnem, 29. září 2022 – Vysoce účinný dezinfekční prostředek Rely+On Virkon od specializované chemické společnosti LANXESS je účinný proti viru opičích neštovic. Přípravek se používá k dezinfekci povrchů v nemocničních, zdravotnických a ústavních zařízeních, na letištích, terminálech veřejné dopravy, klinikách, v nákupních centrech a na mnoha dalších místech. Francois Martignoni, vedoucí divize dezinfekčních prostředků pro lidské zdraví společnosti LANXESS uvedl: Dodržování hygieny musí být vždy součástí naší každodenní rutiny, ale rozhodující je také výběr dezinfekčního prostředku, který prokazatelně ničí cílový patogen.

Rely+On Virkon rychle zahubí virus opičích neštovic

Nezávislé testy prokázaly, že přípravek Rely+On Virkon hubí blízce příbuzný náhražkový kmen viru opičích neštovic, který se v současnosti šíří. Z těchto testů lze vyvodit závěr, že přípravek Rely+On Virkon je účinný i proti viru opičích neštovic, uvedl Martignoni.

V nezávislých testech byl přípravek Rely+On Virkon účinný proti kmenu viru neštovic v poměru ředění 1:100 při 15minutovém kontaktu. To odpovídá zkušebním podmínkám stanoveným francouzskou asociací AFNOR a dokazuje výkonnost a vhodnost přípravku Rely+On Virkon pro praktické použití. Přípravek Rely+On Virkon se pro aplikaci ředí a stříká na tvrdé povrchy.

Obchodní jednotka společnosti LANXESS Material Protection Products vyrábí pod značkou Virkon širokou škálu vědecky podložených biocidních technologií. Další informace naleznete na adrese www.relyondisinfection.com .

Společnost LANXESS vyrábí širokou škálu vědecky podložených dezinfekčních technologií pod značkami Virkon a Rely+On. Přípravek Rely+On Virkon byl vyvinut speciálně pro použití v segmentu trhu lidského zdraví a jako takový byl testován a prokázal účinnost proti patogenům způsobujícím nemoci, které jsou zvláště nebezpečné pro lidské zdraví.

PR článek

Další články autora