- Komerční sdělení -aktualne


Kvalitní nářadí a pomůcky vám při údržbě kola pomohou

Je to tak se vším, i s cyklistickým nářadím, s nímž můžeme opravovat nebo udržovat jízdní kolo. Když je kvalitní, je práce s ním doslova radost. Spolehliví výrobci používají k výrobě nářadí i pomůcek kvalitní materiály, a tak se vám nestane, že by se vám nářadí rychle zničilo, opotřebovalo, nebo nepadlo do ruky. Pro které se rozhodnout, abyste nesáhli vedle?

Spokojenost se značkou TOPEAK

K velmi oblíbeným a spolehlivým patří značka Topeak. Cyklistické nářadí a pomůcky Topeak vám pomůže dotáhnout brzdy, vyměnit řetěz, sundat pokažené kolo, ale také upravit výšku řídítek, posunout sedačku nebo třeba celkově kolo rozebrat. Vhod vám přijde při plánované údržbě i nečekané opravě na trase. 

I když už máte v dílně či garáži nějaké to vybavení, nářadí určené pro opravu jízdního kola by vám nemělo chybět v praktické verzi určené do kapsy.

Vybírat můžete multiklíče, pumpičky, bezdušové systémy a ventilky, potřeby pro opravu defektu nebo servis řetězu. K nejprodávanějším typům patří TOPEAK – nářadí MINI 9 PRO s pouzdrem v černém provedení. Jde o kvalitní funkční nářadí, u něhož jistě uvítáte nízkou hmotnost i skladnost. Dodává se včetně pouzdra z neoprenu, je tedy dokonale chráněné.

Zdroj: https://pixabay.com/

Uspějete i se značkou nářadí a pomůcek FORCE

Na Bikero.cz si můžete koupit i kvalitní nářadí a pomůcky FORCE. Jde o českou značku, která si své jméno pracně vybudovala za dobu svého působení, která trvá již po dobu 31 let. Vznikla v roce 1991 a zaměřuje se především na výrobu vlastních cyklistických komponentů i doplňků. Své zboží dodává nejen do našich obchodů, ale i do mnoha zemí světa. Značce věří spousta profesionálních týmů, spolupracuje např. s nejúspěšnějším českým silničním týmem ELKOV KASPER. 

Podívejte se na Bikero.cz a kupte si nářadí, které vám přijde vhod jak v dílně a garáži, tak v terénu. 

PR článek

Další články autora