- Komerční sdělení -aktualne

Hliníkové posuvné dveře KALYPSO

Stylové, moderní a elegantní. Přesně pro tyto vlastnosti jsou posuvné dveře nazývané také HS Portal takové oblíbené a rychle si našly ve stavebnictví své místo. Hliníkové posuvné systémy vykouzlí neodolatelné místo z každého prostoru. S nimi i váš domov bude vypadat jako vystřižený z časopisu o interiérovém designu.

Jsou ideálním řešením vyplnění větších stavebních otvorů s cílem dosáhnout výjimečné optické propojení obývacího pokoje či ložnice se zahradou nebo terasou. Výhodou oproti klasickým balkónovým dveřím je fakt, že mohou být větších rozměrů a že křídlo při otevírání nezabírá téměř žádné místo. Stačí si to jen představit: pohodlně se usadíte do křesla a před vámi se rozprostírá výhled do zahrady. Máte pocit, že interiér přirozeně přechází do exteriéru, místnost působí prostornější a vzdušnější. Hliník jako materiál působí elegantně, je trvanlivý a nenáročný na údržbu a právě díky své pevnosti dovoluje vytvářet posuvy a prosklení velkých rozměrů.

Velkorozměrné prosklení na budově
Zdroj: KALYPSO

Hlavními přednostmi posuvných hliníkových dveří je otevření širokého přechodu, šetření prostoru na manipulaci a nabídnutí fantastického výhledu. Neomezená škála barevných provedení i vynikající těsnost a vysoká bezpečnost z nich dělají vysoce žádané výrobky. K tomu je třeba připočítat i minimální tepelné ztráty díky výborným tepelně izolačním vlastnostem.

Při hliníkových výrobků, ať už oknech nebo posuvných dveřích – HS portálech, je velkou výhodou možnost výběru ze široké škály RAL barev a strukturovaných povrchů. Ať už si vyberete sametovou bílou nebo oblíbený antracit, hladký nástřik nebo strukturu, vždy vám umíme v téže fare a povrchu sladit sítě proti hmyzu a stínící techniku.

Hliníkové zvedavě posuvné dveře v moderní obývacím pokoji
Zdroj: KALYPSO

Hliníkové posuvné dveře nabízí KALYPSO ve třech provedeních: nejžádanějším produktem je bezrámový zdvižně-posuvný systém AL HS PORTAL 77 SLK, který je velmi oblíbený zejména do často navštěvovaných místností i hosty, jako jsou obývací pokoj nebo kuchyň. V nabídce máme i klasické rámové zdvižně-posuvné dveře – HS PORTAL 77. Pro svou ekonomickou výhodu jsou stále využívány i hliníkové vyklápěcí posuvné dveře.

Hliníkové zvedavě posuvné dveře na rodinném domě
Zdroj: KALYPSO

Bezrámové zdvižně-posuvné dveře HS PORTAL 77 SLK

Hliníkový zdvižně-posuvný systém KALYPSO HS PORTAL 77 SLK
je nejoblíbenějším produktem z portfolia KALYPSO posuvných dveří. Přichází s vylepšenou konstrukční technologií, která zaručuje zvýšení komfortu bez poklesu tepelněizolačních vlastností. Zkonstruován je ze speciálního profilu vyplněného tvrzeným polyuretanem a obsahuje dva přerušeno tepelné mosty.

Hs portal s exteriérovou roletou
Zdroj: KALYPSO

Bezrámové provedení posuvu přináší díky minimální pohledové šířce ničím nerušící přechod mezi místností a exteriérem, čímž rekonstruovány výhled a zároveň opticky zvětšuje obytný prostor. tento hliníkový
zdvižně-posuvný systém navíc umožňuje snadný bezbariérový přechod mezi interiérem a exteriérem, což při každodenním používání jistě oceníte. Při volbě HS portálu je možnost výběru ze dvou variant
a to z rámového nebo bezrámového provedení fixních částí.

V AL HS portály 77 SLK se snoubí čistý design, funkčnost a komfort
v jednom. I při prosklení velkých rozměrů si zachovává svou snadnou manipulaci s křídlem, které se ovládá tiše, plynule
a polehounku ho zvládnou i děti. Stavební hloubka rámu je 202 mm, vyznačuje se výbornými teplo-technickými vlastnostmi (Uw od 0,82 m2K), bezbariérovým prahem a jedinečnou povrchovou úpravou hwr pro dlouhou barevnou stálost a lesk.

PR článek

Další články autora