PARK HOLIDAY CONGRESS & WELLNESS HOTEL PŘINÁŠÍ NOVOU DIMENZI ZÁBAVY A LUXUSU

Komfortní čtyřhvězdičkový wellness hotel, který je součástí rekreačního komplexu Park Holiday, nabízí ideální zázemí pro obchodní i turistickou klientelu.

Prostorné moderní pokoje, konferenční centrum se špičkovou prezentační technikou, kvalitní gastronomie a nejširší nabídka volnočasových aktivit v Praze jej řadí mezi výjimečné wellnes hotely české metropole.

Samotný hotel skýtá 39 hotelových pokojů a 8 apartmá. Z hotelu máte časově neomezený vstup do wellness zóny ClubWell a fitness zóny EnerGym v ceně vašeho ubytování.
Hotel Park Holiday nabízí mimo jedné z nejlepších nabídek na ubytování Praha také multifunkční konferenční centrum s denním světlem s celkovou kapacitou až pro 240 osob. Svůj čas si můžete ideálně zpříjemnit nějakým báječným koktejlem v místním SportBaru, poměřit svou přesnost a koncentraci v Bowling baru, pochutnat si na kulinářských skvostech šéfkuchaře Petra Topola ve vzduchoplavecké restauraci Tetu Brissy.

Dokonalá firemní akce, svatba i zahradní grilování
Nabýt skvělých emocí můžete ve společenském sále. V případě, že plánujete svatební oslavy či důležité firemní akce, pak právě designový skvost v areálu Hotel Park Holiday s neobvyklým avšak ryze českým názvem Srub je ideálním místem na pořádání takto výjimečné akce. Pokud se rozhodnete uspořádat pouze zahradní grilovací párty, BBQ či opékat i za nepříznivého počasí, se Srubem Hotelu Prak Holiday budete mimořádně spokojeni.

Ve wellness VitalBody jako v sedmém nebi
O kompletní péči o Váš zevnějšek se postará salon VitalBody, který je nedílnou součástí Parku Holiday. Salon VitalBody poskytuje širokou nabídku služeb pro komplexní ošetření a harmonizaci Vašeho těla a duše. Tým profesionálů Vám zvolí ideální způsob ošetření Vaší pleti, vlasů, nehtů a vyberou Vám nejvhodnější program pro uvolnění a relaxaci ve formě různých druhů klasických nebo thajských masáží.

Park Holiday Congress & Wellness Hotel nabízí taktéž nejširší nabídku volnočasových indoor a outdoor aktivit v Praze.
Hotel Park Holiday se nachází v malebném koutu přírodního parku Botič-Milíčov, v jihovýchodním cípu Prahy, kde nabízí taková turisticky atraktivní místa, jakými jsou například Průhonický zámek s parkem, Dendrologická zahrada Průhonice, aquapark Čestlice aj.

Areál má snadnou dostupnost do centra Prahy, a to po dálnici D1.
Prostor Hotel Park Holiday pojme se svým podzemním parkovištěm až na dvě stovky vozů.
V celém prostoru je zaveden vysokorychlostní internet, a to jak na hotelových pokojích, tak i v konferenčních a veřejných prostorech.

Komplex Park Holiday byl za svoje unikátní architektonické pojetí a použití ekologických materiálů při výstavbě oceněn prestižní cenou „Stavba roku 2008“.

Hotel Park Holiday se těší na Vaši návštěvu, aby Vám splnil wellness víkend Vašich snů.